عنوان

اخبار > در دومين اجلاس استاني نماز؛ استانداري هرمزگان دستگاه برتر و معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان معاون نمونه نمازي استان شدند


  چاپ        ارسال به دوست

در دومين اجلاس استاني نماز؛

در دومين اجلاس استاني نماز؛ استانداري هرمزگان دستگاه برتر و معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان معاون نمونه نمازي استان شدند

به گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع  استانداری هرمزگان، دومين اجلاس استاني نماز با محوريت كاهش آسيب هاي اجتماعي برگزار و دستگاه هاي برتر  و نمونه نمازي استان  تجليل شدند.

در اين اجلاس استانداري هرمزگان  كه بر اساس ارزيابي  و داوري ستاد اقامه نماز استان جزء دستگاه هايي اجرايي برتر استان در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز حائز رتبه برتر شده بود به عنوان دستگاه برتر و نمونه درحوزه نماز معرفي و از فعالان و دست اندركاران  اين دستگاه با اهداء لوح سپاسي از سوي استاندار هرمزگان ، آيت الله نعيم آبادي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بندرعباس و رضايي نماينده ئيس جمهور در ستاد اقامه نماز كشورتجليل بعمل آمد.

همچنين در اين اجلاس 10 دستگاه اجرايي برتر ديگر استان هرمزگان  در حوزه  توسعه و ترويج فرهنگ نماز مورد تجليل و تقدير قرار گرفتند.

فرماندار نمونه نمازي ، شهردار نمونه نمازي و دهيار نمونه نمازي در دومين اجلاس استاني نماز با اهداء لوح تقديري مورد تجليل قرار گرفتند.

همچنین در دومين اجلاس استاني نماز در استان هرمزگان علي رئوفي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان به عنوان معاون نمونه نماز در استان هرمزگان معرفي شد.

علي رئوفي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان و رئيس شوراي اقامه نماز استانداري  بر اساس ارزيابي ها و داوري ها ستاد اقامه نماز استان هرمزگان  در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز  به عنوان  معاون نمونه نمازي استان معرفي و با اهداء لوح سپاسي از سوي استاندار هرمزگان ، آيت الله نعيم آبادي نماينده ولي فقيه در استان  و رضايي نماينده رئيس جمهور در ستاد اقامه نماز  كشور مورد تجليل قرار گرفت.

در متن تقدير نامه  دكتر جاسم جادري استاندار هرمزگان و آيت الله نعيم آبادي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بندرعباس به علي رئوفي آمده است: ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در راستاي اجراي منويات مقام معظم رهبري به اجلاس هاي سراسري نماز با تشكيل هئيت هاي ارزيابي و داروي به بررسي و شناسايي و انتخاب  افراد و گروههايي كه در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز در سال 94 تلاش نموده اند پرداخته و بر اساس راي اين هئيت به عنوان معاون نمونه نمازي انتخاب شده ايد اين موفقيت را از صميم دل تبريك گفته و براي خدمتگزاران به آستان رفيع نماز و عبادت آرزوي توفيق مي نمايم.


١٨:٠٥ - 1395/11/06    /    شماره : ٤٠٢٣    /    تعداد نمایش : ١٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار

وبسایت معاونت توسعه ومدیریت در دست طراحی ...